Ansatte

Alle ansatte

Tina Ahmedpanah

ahti2008@elev.afk.no

Liv Jannike Alveberg

Faglærer mediefag, norsk og fransk

Liv.Jannike.Alveberg@nesbru.vgs.no

Ina M Andem

Miljøarbeider

Ina.M.Andem@nesbru.vgs.no

Rita Ama Andersen

Renholder

Rita.Ama.Andersen@nesbru.vgs.no

Øyvind Brun Andersen

Faglærer i religion og norsk

Oyvind.Brun.Andersen@nesbru.vgs.no

Jens-Gunnar Andersen

Jens-Gunnar.Andersen@nesbru.vgs.no

Tor Øyvind Andersen

tor.oyvind.andersen@nesbru.vgs.no

Monika Kaleta Besharati

Elevassistent

Monika.Kaleta.Besharati@nesbru.vgs.no

Alexander Holen Bjørndal

Alexander.Holen.Bjorndal@nesbru.vgs.no

Kristine Blikstad

Faglærer spansk og engelsk

kristine.blikstad@nesbru.vgs.no

Benedicte Årsvik Blom

Benedicte.Arsvik.Blom@nesbru.vgs.no

Torhild Borgen

Faglærer engelsk og psykologi

torhild.borgen@nesbru.vgs.no

Pål Fosheim Brandsborg

Pal.Fosheim.Brandsborg@nesbru.vgs.no

Aleksander W Bratlie

Faglærer naturfag og matematikk

Aleksander.W.Bratlie@nesbru.vgs.no

Alessandra Børsting

boal0704@elev.afk.no

Håkon Hjelle Carlson

Hakon.Hjelle.Carlson@nesbru.vgs.no

Anette Degn Søgaard Dahl

Faglærer spansk og norsk

Anette.Degn.Sogaard.Dahl@nesbru.vgs.no

Anna Dalsgaard

International Baccalaureate

Anna.Dalsgaard@nesbru.vgs.no

Donna Dolva

Bibliotekar

Donna.Dolva@nesbru.vgs.no

Elin Drougge

Faglærer IB Visual Art

elin.drougge@nesbru.vgs.no

Kristin Eidshagen

Faglærer engelsk

kristin.eidshagen@nesbru.vgs.no

Lars Petter Eliassen

Lars.Petter.Eliassen@nesbru.vgs.no

Istavan Zoltan Enyedi

Vaktmester

Istavan.Zoltan.Enyedi@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854415

Helle Pay Eriksen

Faglærer historie og samfunnsfag

helle.pay.eriksen@nesbru.vgs.no

Kristian Eriksen

TBA-koordinator

kristian.eriksen@nesbru.vgs.no

Tlf: 916 85 350

El Amira Zahra Errahani

El.Amira.Zahra.Errahani@nesbru.vgs.no

Odd Martin Evensen

International Baccalaureate

odd.martin.evensen@nesbru.vgs.no

Martin Farstad

Faglærer historie og religion

martin.farstad@nesbru.vgs.no

Anette Renèe Prøis Fearnley

Bibliotekar

Anette.Renee.Prois.Fearnley@nesbru.vgs.no

Ingeborg Mohn Fougner

Faglærer design og håndverk samt fagligpedagogisk leder design og håndverk

ingeborg.mohn.fougner@nesbru.vgs.no

Karoline Furset Duvold

Karoline.Furset.Duvold@nesbru.vgs.no

Per Johan Færøvig

International Baccalaureate

Per.Johan.Farovig@nesbru.vgs.no

Albertine Gjellestad

Albertine.Gjellestad@nesbru.vgs.no

Sigrun Ewelina Gjerde

Sigrun.Ewelina.Gjerde@nesbru.vgs.no

Kristin Røger Guthe

Faglærer medier og kommunikasjon samt webredaktør

Kristin.Roger.Guthe@nesbru.vgs.no

Kathleen Kay N. Hammervold

International Baccalaureate

Kathleen.Kay.N.Hammervold@nesbru.vgs.no

Sheila E. Hansen

Faglærer religion og engelsk

Sheila.E.Hansen@nesbru.vgs.no

Ginny Bineypal Hatlemark

International Baccalaureate

Ginny.Bineypal.Hatlemark@nesbru.vgs.no

Vidar Haugen

YSK-koordinator

Vidar.Haugen@nesbru.vgs.no

Synne Kristine Haugerud

Synne.Kristine.Haugerud@nesbru.vgs.no

Michael Hopstock

Faglærer historie, samfunnsfag samt mediefag

michael.hopstock@nesbru.vgs.no

Andrea Elizabeth Horne

Faglærer engelsk og historie

Andrea.Elizabeth.Horne@nesbru.vgs.no

Iljen Sofie Huitfeldt

iljen.sofie.huitfeldt@nesbru.vgs.no

Kjell Hvesser

AN-kontakt

kjell.hvesser@nesbru.vgs.no

Vivian Wendelborg Jensen

Faglærer økonomiske fag

Vivian.Wendelborg.Jensen@nesbru.vgs.no

Annikken Johansen

Faglærer norsk og historie

Annikken.Johansen@nesbru.vgs.no

Astrid E Jørgensen

Faglærer medier og kommunikasjon

Astrid.E.Jorgensen@nesbru.vgs.no

Monica Kaasa

Faglærer norsk

monica.kaasa@nesbru.vgs.no

Dyre Kamfjord

International Baccalaureate

dyre.kamfjord@nesbru.vgs.no

Muhammed Enes Kilic

Muhammed.Enes.Kilic@nesbru.vgs.no

Brynhild Blom Kjerulf

Brynhild.Blom.Kjerulf@nesbru.vgs.no

Agnethe B Klepp

Koordinator kroppsøving

Agnethe.B.Klepp@nesbru.vgs.no

Benedicte Christie Knudtzen

Benedicte.Christie.Knudtzen@nesbru.vgs.no

Inger Kristin Knuten

Rådgiver VG3, PÅA, IB og VG1 H- klassen

Inger.Kristin.Knuten@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854413

Håkon Korsvold

Faglærer realfag og historie

hakon.korsvold@nesbru.vgs.no

Anne Kristiansen

Faglærere medier og kommunikasjon

anne.kristiansen@nesbru.vgs.no

Line Prøis Kristiansen

Line.Prois.Kristiansen@nesbru.vgs.no

Roger Kristoffersen

roger.kristoffersen@nesbru.vgs.no

Helen Elizabeth Laney-Mortensen

International Baccalaureate. IB coordinator.

Helen.Elizabeth.Laney-Mortensen@nesbru.vgs.no

Tlf: 47 66854414

Ingrid Anita Laulund

Faglærer norsk

Ingrid.Anita.Laulund@nesbru.vgs.no

Eira Lohne

Rådgiver FOT og Bygg

eira.lohne@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854411

Linda Iren Havn Lystfell

Faglærer psykologi og historie

Linda.Iren.Havn.Lystfell@nesbru.vgs.no

Ingrid Nøstvik Lütken

Sekretær

Ingrid.Nostvik.Lutken@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854430

Solveig Benedicte Marnseg

Benedicte.Marnseg@nesbru.vgs.no

Angela Fajardo Melguizo

Angela.Fajardo.Melguizo@nesbru.vgs.no

Harald Bøhn Merckoll

Harald.Bohn.Merckoll@nesbru.vgs.no

Ailin Karina Kristine Vedvik Moen

Ailin.Karina.Kristine.Vedvik.Moen@nesbru.vgs.no

Renate Monsen

Faglærer matematikk

renate.monsen@nesbru.vgs.no

Sunniva Nervik

Faglærer Medier og kommunikasjon

sunniva.nervik@nesbru.vgs.no

Hege C. Sølvberg Nilsen

Hege.Solvberg.Nilsen@nesbru.vgs.no

Pernille Follestad Nærø

Pernille.Follestad.Naro@nesbru.vgs.no

Sonja Nøst-Hegge

Sonja.Nost-Hegge@nesbru.vgs.no

Tine Charlotte Olesen

Tine.Charlotte.Olesen@nesbru.vgs.no

Lars Mauritz Osa

Renholder

Lars.Mauritz.Osa@nesbru.vgs.no

Kristina Pylypenko

Renholder

kristina.pylypenko@nesbru.vgs.no

Nisanka Uthpalani Somaratne Rajapakse Mohottige

Nisanka.Uthpalani.Somaratne.Rajapakse.Mohottige@nesbru.vgs.no

Kari Anne Grøv Revheim

Faglærer historie og geografi

Kari.Anne.Grov.Revheim@nesbru.vgs.no

Kristiane Roaldset

Faglærer kroppsøving

kristiane.roaldset@nesbru.vgs.no

Julio Garcia Sainz

Renholdsleder

Julio.Garcia.Sainz@nesbru.vgs.no

Recep Sakalli

Renholder

recep.sakalli@nesbru.vgs.no

Banafsheh Sheiban

International Baccalaureate

banafsheh.sheiban@nesbru.vgs.no

Linn Victoria Sirnes

Linn.Victoria.Sirnes@nesbru.vgs.no

Torgeir Berge Sjølingstad

Torgeir.Berge.Sjolingstad@nesbru.vgs.no

Linda Meum Skåra

Rådgiver VG2 SSP, MK, YSK og minoritetsspråklige

Linda.Meum.Skara@nesbru.vgs.no

Pia K. Strøhm Snilstveit

Utviklingsleder

Pia.Snilstveit@nesbru.vgs.no

Hanne Sogge

Faglærer matematikk og naturfag

Hanne.Sogge@nesbru.vgs.no

Kristina Lurås Solberg

Kristina.Luras.Solberg@nesbru.vgs.no

Silje Birgitte Solli

Rådgiver VG1 SSP klasse A - G

Silje.Birgitte.Solli@nesbru.vgs.no

Tlf: 93 02 78 47

Cecilie Brodwall Solum

Faglærer rettslære

Cecilie.Brodwall.Solum@nesbru.vgs.no

Tiril Brodwall Solum

Tiril.Brodwall.Solum@nesbru.vgs.no

Jon Morten Steinveg

Jon.Morten.Steinveg@nesbru.vgs.no

Emilie Rebecca Sture

Emilie.Rebecca.Sture@nesbru.vgs.no

Grete Sveen

Elevassistent

grete.sveen@nesbru.vgs.no

Roger Berg Svendsen

Roger.Berg.Svendsen@nesbru.vgs.no

Birte Tennebø

Verneombud for elevene på Bygg- og anleggsteknikk

birte.tennebo@nesbru.vgs.no

Kristine Lunåshaug Tjeldnes

Faglærer norsk og historie

Kristine.Lunashaug.Tjeldnes@nesbru.vgs.no

Geir Totland

Avd.leder medier og kommunikajson

geir.totland@nesbru.vgs.no

Helge Ullern

Faglærer realfag

helge.ullern@nesbru.vgs.no

Øystein Vigrestad

oystein.vigrestad@nesbru.vgs.no

Sigrid Emilie Westvold

Sigrid.Emilie.Westvold@nesbru.vgs.no

Mette Wittussen

Avd.leder elevtjenester

mette.wittussen@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854402

Bygg- og anleggsteknikk

Anna Dalsgaard

International Baccalaureate

Anna.Dalsgaard@nesbru.vgs.no

Helle Pay Eriksen

Faglærer historie og samfunnsfag

helle.pay.eriksen@nesbru.vgs.no

Kristian Eriksen

TBA-koordinator

kristian.eriksen@nesbru.vgs.no

Tlf: 916 85 350

Kjell Hvesser

AN-kontakt

kjell.hvesser@nesbru.vgs.no

Harald Bøhn Merckoll

Harald.Bohn.Merckoll@nesbru.vgs.no

Renate Monsen

Faglærer matematikk

renate.monsen@nesbru.vgs.no

Birte Tennebø

Verneombud for elevene på Bygg- og anleggsteknikk

birte.tennebo@nesbru.vgs.no

Studiespesialisering

Liv Jannike Alveberg

Faglærer mediefag, norsk og fransk

Liv.Jannike.Alveberg@nesbru.vgs.no

Øyvind Brun Andersen

Faglærer i religion og norsk

Oyvind.Brun.Andersen@nesbru.vgs.no

Tor Øyvind Andersen

tor.oyvind.andersen@nesbru.vgs.no

Kristine Blikstad

Faglærer spansk og engelsk

kristine.blikstad@nesbru.vgs.no

Torhild Borgen

Faglærer engelsk og psykologi

torhild.borgen@nesbru.vgs.no

Aleksander W Bratlie

Faglærer naturfag og matematikk

Aleksander.W.Bratlie@nesbru.vgs.no

Anette Degn Søgaard Dahl

Faglærer spansk og norsk

Anette.Degn.Sogaard.Dahl@nesbru.vgs.no

Anna Dalsgaard

International Baccalaureate

Anna.Dalsgaard@nesbru.vgs.no

Elin Drougge

Faglærer IB Visual Art

elin.drougge@nesbru.vgs.no

Kristin Eidshagen

Faglærer engelsk

kristin.eidshagen@nesbru.vgs.no

Lars Petter Eliassen

Lars.Petter.Eliassen@nesbru.vgs.no

Helle Pay Eriksen

Faglærer historie og samfunnsfag

helle.pay.eriksen@nesbru.vgs.no

Odd Martin Evensen

International Baccalaureate

odd.martin.evensen@nesbru.vgs.no

Martin Farstad

Faglærer historie og religion

martin.farstad@nesbru.vgs.no

Per Johan Færøvig

International Baccalaureate

Per.Johan.Farovig@nesbru.vgs.no

Kathleen Kay N. Hammervold

International Baccalaureate

Kathleen.Kay.N.Hammervold@nesbru.vgs.no

Sheila E. Hansen

Faglærer religion og engelsk

Sheila.E.Hansen@nesbru.vgs.no

Michael Hopstock

Faglærer historie, samfunnsfag samt mediefag

michael.hopstock@nesbru.vgs.no

Andrea Elizabeth Horne

Faglærer engelsk og historie

Andrea.Elizabeth.Horne@nesbru.vgs.no

Iljen Sofie Huitfeldt

iljen.sofie.huitfeldt@nesbru.vgs.no

Vivian Wendelborg Jensen

Faglærer økonomiske fag

Vivian.Wendelborg.Jensen@nesbru.vgs.no

Annikken Johansen

Faglærer norsk og historie

Annikken.Johansen@nesbru.vgs.no

Monica Kaasa

Faglærer norsk

monica.kaasa@nesbru.vgs.no

Dyre Kamfjord

International Baccalaureate

dyre.kamfjord@nesbru.vgs.no

Brynhild Blom Kjerulf

Brynhild.Blom.Kjerulf@nesbru.vgs.no

Inger Kristin Knuten

Rådgiver VG3, PÅA, IB og VG1 H- klassen

Inger.Kristin.Knuten@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854413

Håkon Korsvold

Faglærer realfag og historie

hakon.korsvold@nesbru.vgs.no

Helen Elizabeth Laney-Mortensen

International Baccalaureate. IB coordinator.

Helen.Elizabeth.Laney-Mortensen@nesbru.vgs.no

Tlf: 47 66854414

Ingrid Anita Laulund

Faglærer norsk

Ingrid.Anita.Laulund@nesbru.vgs.no

Linda Iren Havn Lystfell

Faglærer psykologi og historie

Linda.Iren.Havn.Lystfell@nesbru.vgs.no

Solveig Benedicte Marnseg

Benedicte.Marnseg@nesbru.vgs.no

Renate Monsen

Faglærer matematikk

renate.monsen@nesbru.vgs.no

Kari Anne Grøv Revheim

Faglærer historie og geografi

Kari.Anne.Grov.Revheim@nesbru.vgs.no

Kristiane Roaldset

Faglærer kroppsøving

kristiane.roaldset@nesbru.vgs.no

Cecilie Brodwall Solum

Faglærer rettslære

Cecilie.Brodwall.Solum@nesbru.vgs.no

Kristine Lunåshaug Tjeldnes

Faglærer norsk og historie

Kristine.Lunashaug.Tjeldnes@nesbru.vgs.no

Helge Ullern

Faglærer realfag

helge.ullern@nesbru.vgs.no

Øystein Vigrestad

oystein.vigrestad@nesbru.vgs.no

Lærere

Liv Jannike Alveberg

Faglærer mediefag, norsk og fransk

Liv.Jannike.Alveberg@nesbru.vgs.no

Øyvind Brun Andersen

Faglærer i religion og norsk

Oyvind.Brun.Andersen@nesbru.vgs.no

Tor Øyvind Andersen

tor.oyvind.andersen@nesbru.vgs.no

Alexander Holen Bjørndal

Alexander.Holen.Bjorndal@nesbru.vgs.no

Kristine Blikstad

Faglærer spansk og engelsk

kristine.blikstad@nesbru.vgs.no

Torhild Borgen

Faglærer engelsk og psykologi

torhild.borgen@nesbru.vgs.no

Pål Fosheim Brandsborg

Pal.Fosheim.Brandsborg@nesbru.vgs.no

Aleksander W Bratlie

Faglærer naturfag og matematikk

Aleksander.W.Bratlie@nesbru.vgs.no

Håkon Hjelle Carlson

Hakon.Hjelle.Carlson@nesbru.vgs.no

Anette Degn Søgaard Dahl

Faglærer spansk og norsk

Anette.Degn.Sogaard.Dahl@nesbru.vgs.no

Anna Dalsgaard

International Baccalaureate

Anna.Dalsgaard@nesbru.vgs.no

Elin Drougge

Faglærer IB Visual Art

elin.drougge@nesbru.vgs.no

Kristin Eidshagen

Faglærer engelsk

kristin.eidshagen@nesbru.vgs.no

Lars Petter Eliassen

Lars.Petter.Eliassen@nesbru.vgs.no

Helle Pay Eriksen

Faglærer historie og samfunnsfag

helle.pay.eriksen@nesbru.vgs.no

Kristian Eriksen

TBA-koordinator

kristian.eriksen@nesbru.vgs.no

Tlf: 916 85 350

Odd Martin Evensen

International Baccalaureate

odd.martin.evensen@nesbru.vgs.no

Martin Farstad

Faglærer historie og religion

martin.farstad@nesbru.vgs.no

Ingeborg Mohn Fougner

Faglærer design og håndverk samt fagligpedagogisk leder design og håndverk

ingeborg.mohn.fougner@nesbru.vgs.no

Karoline Furset Duvold

Karoline.Furset.Duvold@nesbru.vgs.no

Per Johan Færøvig

International Baccalaureate

Per.Johan.Farovig@nesbru.vgs.no

Sigrun Ewelina Gjerde

Sigrun.Ewelina.Gjerde@nesbru.vgs.no

Kristin Røger Guthe

Faglærer medier og kommunikasjon samt webredaktør

Kristin.Roger.Guthe@nesbru.vgs.no

Kathleen Kay N. Hammervold

International Baccalaureate

Kathleen.Kay.N.Hammervold@nesbru.vgs.no

Sheila E. Hansen

Faglærer religion og engelsk

Sheila.E.Hansen@nesbru.vgs.no

Ginny Bineypal Hatlemark

International Baccalaureate

Ginny.Bineypal.Hatlemark@nesbru.vgs.no

Vidar Haugen

YSK-koordinator

Vidar.Haugen@nesbru.vgs.no

Synne Kristine Haugerud

Synne.Kristine.Haugerud@nesbru.vgs.no

Michael Hopstock

Faglærer historie, samfunnsfag samt mediefag

michael.hopstock@nesbru.vgs.no

Andrea Elizabeth Horne

Faglærer engelsk og historie

Andrea.Elizabeth.Horne@nesbru.vgs.no

Iljen Sofie Huitfeldt

iljen.sofie.huitfeldt@nesbru.vgs.no

Kjell Hvesser

AN-kontakt

kjell.hvesser@nesbru.vgs.no

Vivian Wendelborg Jensen

Faglærer økonomiske fag

Vivian.Wendelborg.Jensen@nesbru.vgs.no

Annikken Johansen

Faglærer norsk og historie

Annikken.Johansen@nesbru.vgs.no

Astrid E Jørgensen

Faglærer medier og kommunikasjon

Astrid.E.Jorgensen@nesbru.vgs.no

Monica Kaasa

Faglærer norsk

monica.kaasa@nesbru.vgs.no

Dyre Kamfjord

International Baccalaureate

dyre.kamfjord@nesbru.vgs.no

Brynhild Blom Kjerulf

Brynhild.Blom.Kjerulf@nesbru.vgs.no

Agnethe B Klepp

Koordinator kroppsøving

Agnethe.B.Klepp@nesbru.vgs.no

Benedicte Christie Knudtzen

Benedicte.Christie.Knudtzen@nesbru.vgs.no

Inger Kristin Knuten

Rådgiver VG3, PÅA, IB og VG1 H- klassen

Inger.Kristin.Knuten@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854413

Håkon Korsvold

Faglærer realfag og historie

hakon.korsvold@nesbru.vgs.no

Anne Kristiansen

Faglærere medier og kommunikasjon

anne.kristiansen@nesbru.vgs.no

Line Prøis Kristiansen

Line.Prois.Kristiansen@nesbru.vgs.no

Helen Elizabeth Laney-Mortensen

International Baccalaureate. IB coordinator.

Helen.Elizabeth.Laney-Mortensen@nesbru.vgs.no

Tlf: 47 66854414

Ingrid Anita Laulund

Faglærer norsk

Ingrid.Anita.Laulund@nesbru.vgs.no

Linda Iren Havn Lystfell

Faglærer psykologi og historie

Linda.Iren.Havn.Lystfell@nesbru.vgs.no

Solveig Benedicte Marnseg

Benedicte.Marnseg@nesbru.vgs.no

Angela Fajardo Melguizo

Angela.Fajardo.Melguizo@nesbru.vgs.no

Harald Bøhn Merckoll

Harald.Bohn.Merckoll@nesbru.vgs.no

Renate Monsen

Faglærer matematikk

renate.monsen@nesbru.vgs.no

Sunniva Nervik

Faglærer Medier og kommunikasjon

sunniva.nervik@nesbru.vgs.no

Hege C. Sølvberg Nilsen

Hege.Solvberg.Nilsen@nesbru.vgs.no

Pernille Follestad Nærø

Pernille.Follestad.Naro@nesbru.vgs.no

Tine Charlotte Olesen

Tine.Charlotte.Olesen@nesbru.vgs.no

Kari Anne Grøv Revheim

Faglærer historie og geografi

Kari.Anne.Grov.Revheim@nesbru.vgs.no

Kristiane Roaldset

Faglærer kroppsøving

kristiane.roaldset@nesbru.vgs.no

Banafsheh Sheiban

International Baccalaureate

banafsheh.sheiban@nesbru.vgs.no

Linn Victoria Sirnes

Linn.Victoria.Sirnes@nesbru.vgs.no

Cecilie Brodwall Solum

Faglærer rettslære

Cecilie.Brodwall.Solum@nesbru.vgs.no

Jon Morten Steinveg

Jon.Morten.Steinveg@nesbru.vgs.no

Birte Tennebø

Verneombud for elevene på Bygg- og anleggsteknikk

birte.tennebo@nesbru.vgs.no

Kristine Lunåshaug Tjeldnes

Faglærer norsk og historie

Kristine.Lunashaug.Tjeldnes@nesbru.vgs.no

Geir Totland

Avd.leder medier og kommunikajson

geir.totland@nesbru.vgs.no

Helge Ullern

Faglærer realfag

helge.ullern@nesbru.vgs.no

Øystein Vigrestad

oystein.vigrestad@nesbru.vgs.no

Sigrid Emilie Westvold

Sigrid.Emilie.Westvold@nesbru.vgs.no

Ledelse

Tor Øyvind Andersen

tor.oyvind.andersen@nesbru.vgs.no

Kristian Eriksen

TBA-koordinator

kristian.eriksen@nesbru.vgs.no

Tlf: 916 85 350

Line Prøis Kristiansen

Line.Prois.Kristiansen@nesbru.vgs.no

Roger Kristoffersen

roger.kristoffersen@nesbru.vgs.no

Hege C. Sølvberg Nilsen

Hege.Solvberg.Nilsen@nesbru.vgs.no

Pia K. Strøhm Snilstveit

Utviklingsleder

Pia.Snilstveit@nesbru.vgs.no

Roger Berg Svendsen

Roger.Berg.Svendsen@nesbru.vgs.no

Geir Totland

Avd.leder medier og kommunikajson

geir.totland@nesbru.vgs.no

Mette Wittussen

Avd.leder elevtjenester

mette.wittussen@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854402

Rådgivere

Inger Kristin Knuten

Rådgiver VG3, PÅA, IB og VG1 H- klassen

Inger.Kristin.Knuten@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854413

Eira Lohne

Rådgiver FOT og Bygg

eira.lohne@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854411

Linda Meum Skåra

Rådgiver VG2 SSP, MK, YSK og minoritetsspråklige

Linda.Meum.Skara@nesbru.vgs.no

Silje Birgitte Solli

Rådgiver VG1 SSP klasse A - G

Silje.Birgitte.Solli@nesbru.vgs.no

Tlf: 93 02 78 47

Andre ansatte

Tina Ahmedpanah

ahti2008@elev.afk.no

Ina M Andem

Miljøarbeider

Ina.M.Andem@nesbru.vgs.no

Rita Ama Andersen

Renholder

Rita.Ama.Andersen@nesbru.vgs.no

Jens-Gunnar Andersen

Jens-Gunnar.Andersen@nesbru.vgs.no

Monika Kaleta Besharati

Elevassistent

Monika.Kaleta.Besharati@nesbru.vgs.no

Benedicte Årsvik Blom

Benedicte.Arsvik.Blom@nesbru.vgs.no

Alessandra Børsting

boal0704@elev.afk.no

Donna Dolva

Bibliotekar

Donna.Dolva@nesbru.vgs.no

Istavan Zoltan Enyedi

Vaktmester

Istavan.Zoltan.Enyedi@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854415

El Amira Zahra Errahani

El.Amira.Zahra.Errahani@nesbru.vgs.no

Anette Renèe Prøis Fearnley

Bibliotekar

Anette.Renee.Prois.Fearnley@nesbru.vgs.no

Albertine Gjellestad

Albertine.Gjellestad@nesbru.vgs.no

Muhammed Enes Kilic

Muhammed.Enes.Kilic@nesbru.vgs.no

Ingrid Nøstvik Lütken

Sekretær

Ingrid.Nostvik.Lutken@nesbru.vgs.no

Tlf: 66854430

Ailin Karina Kristine Vedvik Moen

Ailin.Karina.Kristine.Vedvik.Moen@nesbru.vgs.no

Sonja Nøst-Hegge

Sonja.Nost-Hegge@nesbru.vgs.no

Lars Mauritz Osa

Renholder

Lars.Mauritz.Osa@nesbru.vgs.no

Kristina Pylypenko

Renholder

kristina.pylypenko@nesbru.vgs.no

Nisanka Uthpalani Somaratne Rajapakse Mohottige

Nisanka.Uthpalani.Somaratne.Rajapakse.Mohottige@nesbru.vgs.no

Julio Garcia Sainz

Renholdsleder

Julio.Garcia.Sainz@nesbru.vgs.no

Recep Sakalli

Renholder

recep.sakalli@nesbru.vgs.no

Torgeir Berge Sjølingstad

Torgeir.Berge.Sjolingstad@nesbru.vgs.no

Hanne Sogge

Faglærer matematikk og naturfag

Hanne.Sogge@nesbru.vgs.no

Kristina Lurås Solberg

Kristina.Luras.Solberg@nesbru.vgs.no

Tiril Brodwall Solum

Tiril.Brodwall.Solum@nesbru.vgs.no

Emilie Rebecca Sture

Emilie.Rebecca.Sture@nesbru.vgs.no

Grete Sveen

Elevassistent

grete.sveen@nesbru.vgs.no